מכוניות צ'רי בעלות הביצועים הטובים ביותר

26.07.2022

צ׳רי מפגינה ביצועים טובים בחו״ל וקובעת שיאים

על פי הנתונים העדכניים ביותר, צ'רי ייצאה 148,000 כלי רכב מינואר עד יוני 2022, מספר המהווה עלייה של 24.9% ביחס לשנה הקודמת. רכבי סדאן, שטח ודגמים חשמליים שונים הושקו בכל מקום. בחודש יוני ייצאה צ'רי 35,818 כלי רכב, המהווה עליה של 50.3% יחסית לחודש זה בשנה הקודמת וקבעה שיא חדש במונחים של יצוא חודשי ב-21 שנות ה-"יציאה לשוק הגלובלי" של צ'רי. ברחבי העולם, צ'רי השיגה ביצועים מצוינים בשווקים בחו"ל, כאשר סדרות TIGGO, סדרות ARRIZO ודגמים נוספים היו המועדפים על ידי הלקוחות בחו"ל.

היקף המכירות של צ'רי בברזיל במחצית הראשונה של השנה משך את תשומת הלב במיוחד. בתחרות עם יצרניות רכב בכירות כמו ג'נרל מוטורס, טויוטה ופולקסווגן, צ'רי דורגה במקום התשיעי. מבין כלי הרכב שלה, ARRIZO 6, דורג במקום הרביעי במונחים של מכירות מצטברות בברזיל במחצית הראשונה של 2022, עם נתח שוק של 3.62%. הודות לחוזק המוצר, ה-ARRIZO 6 של צ׳רי זכתה בפרס הערך הכי טוב בקניה ב-2022 בברזיל, פרס אשר נבחר והוענק על ידי אנשי התקשורת הברזילאית הידועים קלי בלו ברוק וקווטרו רודאס בתחום של מכוניות בגודל בינוני. באותו זמן, היקף הייצוא של סדרת TIGGO 8 עמד על 21,300 מינואר עד יוני, עם עלייה של 14.8% ביחס לשנה הקודמת. בברזיל ובמדינות/אזורים אחרים, סדרת TIGGO 8 משמשת גם ככלי הרכב לנשיאים ואורחי מדינה.

מובילה חברתית

בדרום אפריקה, צ’רי שמרה על מומנטום צמיחה חזק וביצועי שוק טובים מאז שנכנסה לשוק בשנה שעברה. המכירות המצטברות של צ’רי מינואר עד מאי עלו ב-21.1% מחודש לחודש, וגם היקף המכירות ביוני היה מרשים. באוגוסט 2021, צ’רי נכנסה לשוק הדרום אפריקאי כחברת בת. לקח לצ׳רי פחות מ-10 חודשים מההקשה הראשונית ועד שהיא הגיעה למקום הראשון בקטגוריית רכבי שטח. מלבד לספק רכבים איכותיים ללקוחות, צ׳רי מילאה גם את אחריותה החברתית. בתחילת אפריל השנה, צ’רי קיימה פעילות התרמה לתועלת הכלל בדרום אפריקה כדי לספק מים ומצרכים נוספים לאזורים עניים כדי להקל על המחסור במים שנגרם על ידי סופת טייפון באזור קוואזולו-נטאל שבדרום אפריקה.

מכוניות צ'רי - עם הביצועים המעולים

בשל ההשפעה של המגיפה העולמית, סכסוכים מקומיים, לוגיסטיקה בינלאומית ותחבורה, המצב הכללי של שוק הרכב הינו עגום. אולם דווקא קשיים הם אלה שיכולים לבדוק את העמידות של יצרן רכב בפני הלחץ בתעשייה. ואכן, למרות הקשיים, צ’רי עמדה באתגר, עמדה בלחץ הרחיבה את השווקים מעבר לים, והשיגה תוצאות מכירות מצוינות.

פריסת מוצר מקיפה וקטגוריות יצוא מגוונות: בזמן ההשקה של “המכונית הגלובלית” הראשונה של צ׳רי FX במחצית השנייה של השנה, ו-TIGGO 8 PRO, דגם שובר הקופות של משפחת הצ׳רי PRO החדשה, שנכנסת לשוק העולמי, קבוצת צ׳רי מרחיבה עוד יותר את קטגוריות המוצרים שלה לשווקים בחו”ל. העשרה נוספת של מגוון המוצרים תניח בסיס איתן להמשך הפיתוח של צ’רי בשווקים מעבר לים ובעתיד, ההתפתחות של צ’רי בשווקים בחו”ל גם תהיה רווחית יותר.

    לתיאום פגישה ע״י נציג

    קיבלנו את פנייתך. נחזור אליך בקרוב :)
    קיבלנו את הפנייה כבר יוצרים קשר :)