רכבי צ'רי ישראל

27.12.2021

צ׳רי מאיצה את ההשקה הגלובלית שלה

כיצואנית מכוניות הנוסעים הסינית המובילה במשך 18 שנים רצופות, צ'רי תמיד דבקה בחדשנות טכנולוגית. על מנת לענות על הצורך בנסיעה יוקרתית ומותאמת אישית של לקוחותיה ברחבי העולם, צ'רי השיקה את מוצרי סדרת ה-Pro. אלו רכבים חדשים לגמרי המשלבים חוזק טכנולוגי, חדשנות, ואת תפיסת העיצוב העדכנית ביותר של צ׳רי. נכון להיום, דגמי סדרת צ׳רי Pro הושקו במזרח אירופה, דרום אמריקה, המזרח התיכון ואזורים נוספים בעולם, ומביאים אפשרויות עשירות יותר וחוויות נעימות יותר לחיי הלקוחות ברחבי העולם.

ב-10 בדצמבר, חשפה צ'רי בקזחסטן את הרכבים המשודרגים החדשים שלה: Tiggo 8 Pro ו-Tiggo 7 Pro. טקס השקת המכוניות החדשות נערך במקביל בנור סולטן, בירת קזחסטן, ובאלמטי. אירוע ההשקה היה בסימן "דיאלוג עם העתיד", המדגיש את מגוון המוצרים היוקרתיים של המותג צ׳רי המשלב טכנולוגיה ואופנה. ביום ההשקה התכנסו באולם התערוכה של צ׳רי באלמטי עשרות כתבים מקצועיים של כלי תקשורת וקבוצה ראשונה של נציגים מקרב הלקוחות, כדי לחזות בטקס ההשקה.

הלקוחות משבחים

בטקס ההשקה, באייגוז׳ין בולאט סריקוביץ׳, אחד מהלקוחות הראשונים של Tiggo 7 Pro, שיתף מהניסיון הקודם שלו בנסיעת המבחן. הוא שיבח את העיצוב האופנתי והדינמי של צ’רי ואת הכוח המניע העוצמתי של צ’רי: “אני אוהב את המכונית הזו מאוד. יש לה עיצוב אופנתי, חלל פנימי מרווח, מושבים נוחים, ואני כבר לא יכול לחכות לקחת את המשפחה שלי לטיול.”

רכבי צ'רי ישראל

כאמור, צ’רי הציגה את מכוניותיה גם ״במגה סנטר״, הקניון הגדול ביותר באלמטי, קזחסטן. כמחוז העסקים המרכזי של האזור, היקף זרימת המבקרים שלו מגיע ל-1.1 מיליון לחודש, ואנו מאמינים שמוצרי סדרת צ׳רי Pro יהיו מוכרים ומועדפים בקרוב על ידי צרכנים נוספים בקזחסטן. ב-16 בדצמבר הושק בברזיל רשמית ה-Tiggo 7 Pro, אחד הדגמים החשובים של צ׳רי Pro.. בזמן ההשקה, ה-Tiggo 7 Pro התקבל היטב בתקשורת הברזילאית, שחשבה שהדגם מסוגל לתמוך במיצוב “רכב השטח הטוב ביותר” והביעה את הציפייה לרכב שיראה את הביצועים הבולטים הבאים בשוק. ביצועי המכירות הבולטים של דגמי סדרת ה-Pro החדשים של צ׳רי בשוק העולמי מיוחסים לעיצוב האופנתי, הטכנולוגיה המוטמעת בהם ועוצמתם. כל אלה עוזרים לצ’רי לפתח ולשמר לקוחות בכל רחבי העולם. בעתיד, צ׳רי תמשיך להתרחב בשוק העולמי בכך שתביא את מוצרי סדרת ה-Pro לקהל הלקוחות הגלובלי. במקביל היא תמשיך לבנות מכוניות מצוינות ולהביא לשוק עוד טכנולוגיות מתקדמות.

    לתיאום פגישה ע״י נציג

    קיבלנו את פנייתך. נחזור אליך בקרוב :)
    קיבלנו את הפנייה כבר יוצרים קשר :)