רכבי צ'רי

09.02.2023

קבוצת צ'רי הגיעה לנפח מכירות של 1.23 מיליון יחידות בשנת 2022

ובכך שומרת על מקומה כמותג היצוא הסיני המוביל זה 20 שנה ברציפות.

על פי נפח המכירות של 2022 שפרסמה Chery, כשהמכירות שלה לחודש דצמבר הסתכמו ב-105,483 יחידות, המכירות המצטברות של קבוצת Chery לשנת 2022 הגיעו למספר היסטורי של 1,232,727 יחידות, מספר המייצג עלייה של 28.2% משנה לשנה. במיוחד, 451,337 יחידות יוצאו, והן מסמנות עלייה של 67.7% משנה לשנה, ומציבים את החברה במקום הראשון מבין המותגים הסיניים מבחינת היקף מכירות היצוא של רכבי נוסעים במשך 20 שנים רצופות.

בעודה מתמודדת עם אתגרים ואי ודאויות בשנת 2022, Chery השיגה צמיחה פורצת דרך כנגד המגמה, והסממנים העסקיים העיקריים הגיעו לרמה הטובה ביותר בהיסטוריה, ובכך השיגה החברה מספר פריצות דרך שאירעו לראשונה:
• היקף המכירות השנתי עלה לראשונה על מיליון יחידות, עם שיא חדש של 1.23 מיליון יחידות לשנה;
• הייצוא השנתי הסתכם לראשונה ב-450,000 יחידות, כשהוא שובר שיא חדש של "התפשטות גלובלית" של רכבי נוסעים של מותג סיני;
• וכיום, 11.20 מיליון משתמשים ברכבים מתוצרת Chery Group ברחבי העולם, 2.40 מיליון מתוכם בחו"ל.

על ידי יצירת מוצרים ואקולוגיה עם משתמשים, Chery ממשיכה ליצור מוצרים פופולריים, והאיצה את קצב צמיחת המכירות שלה. בעודה מכוונת לשוק הרכב העולמי, מ"מעבר לגלובאלי", "התפתחות לעומק" ועד ל"בניית תדמית מותג", Chery חשפה לארגונים סיניים מודל חדש של פיתוח בינלאומי באמצעות שיתוף פעולה עם מדינות בשווקים בחו"ל ושיתוף פעולה בינלאומי להשגת הצלחה לשני הצדדים. בשנת 2022, Chery Group שברה את שיא הייצוא החודשי של רכבי נוסעים של מותג סיני שנקבע על ידה שנה אחר שנה, עם ארבעה חודשי יצוא העולה על 50,000 יחידות בכל חודש. כאשר מוצרי הדגל, TIGGO 8 ו-TIGGO 7 זכו באמון הצרכנים מעבר לים; יתרה מכך, TIGGO 8 נבחר פעמים רבות לשמש כרכב הרשמי של אורחים רמי מעלה בברזיל ובמדינות אחרות. נכון לעכשיו, נפח הייצוא המצטבר של Chery מהווה 20% מהיקף היצוא הכולל של מכוניות סיניות באותה תקופה.

הודות לנחישות האסטרטגית והסבלנות של Chery בגיבוש חוזק המערכת והתעקשות על פיתוח איכותי לאורך השנים, כל המדדים העסקיים המרכזיים הגיעו לשיאים. בהתחשב בחדשנות ככוח המניע הראשון בחשיבותו, Chery ממשיכה לשפר את השליטה של "Technology Chery" ולהאיץ את הפיכתה לחברת טכנולוגיה גלובלית. לאור ה"טרנספורמציה" המואצת העוברת על תעשיית הרכב, Chery הציגה אנשי מקצוע עולמיים מובילים בכל התחומים, הקימה צוות של "מדענים ראשיים", והובילה את הקמת "מפעל החדשנות הטכנולוגית" של Chery, כך שטכנולוגיות חדשות מתפתחות בעקביות ומאפשרות מוצרים חדשים. בסוף שנת 2022, Chery הכריזה על 25,795 פטנטים וקיבלה קיבלה רישיון על 17,177 פטנטים מורשים, כאשר 37% היו על המצאות הנחשבות בין ההמצאות המובילות בתעשייה.

רכבי צ'רי

בהתבסס על העיקרון של שיתוף פעולה מנצח, Chery הרחיבה ללא הרף את “מעגל השותפים” שלה וכרתה מספר “בריתות חוצות גבולות” לחדשנות משותפת, חדשנות משולבת ושיתוף פעולה פתוח. Chery Group שילבה ידיים עם Haier ,Huawei ,Luxshare recision ,CATL ,iFLYTEK , Horizon Robotics , וחברות מובילות אחרות בתעשיות שונות כדי ליצור “בריתות חוצות גבולות” בתחומי האינטרנט התעשייתי, פתרונות חכמים, מערכות סוללות חשמל ושיתוף פעולה אקולוגי. בשנת 2022, פלטפורמת האינטרנט התעשייתית של HiGOPlat שנבנתה על ידי Chery ו-COSMOPlat הופעלה ויושמה ב-Chery Qingdao Super Factory וב-Chery Wuhu Super Factory בהמשכיות, והקימה מצב ייצור חדש של התאמה אישית המונית ויצירת “מפעל beacon” שהפך לנוהל מוצלח עבור Chery לחקר בנייה חכמה של מפעלים המועצמים על ידי אינטרנט תעשייתי.

לגבי שנת 2023, Chery Group קבעה יעד חדש שכולל שמירה על צמיחה מואצת בהיקף המכירות השנתי ואינדיקטורים עסקיים עיקריים אחרים, וזאת תוך שיפור מתמשך באיכות העסקית, ובכך מנסה להתברג בהצלחה בין מפעלי הרכב המובילים בעולם בעתיד הקרוב.

    לתיאום פגישה ע״י נציג

    קיבלנו את פנייתך. נחזור אליך בקרוב :)
    קיבלנו את הפנייה כבר יוצרים קשר :)