הפונקציות החכמות של TIGGO 8 Pro ב ADAS תמונת הדמייה של

20.12.2021

הפונקציות החכמות של TIGGO 8 Pro-ב ADAS

רכב שבאמת חושב מה שהנהגים חושבים ומקל על דאגות הנהגים, בהחלט זקוק לטכנולוגיה חכמה. כמוצר עסקי ברמה גבוהה, TIGGO 8 PRO מציג את מאפיין הדגל שלו במונחים של טכנולוגיה אינטליגנטית מעל לכל. הוא מצויד ב-12 פונקציות ADAS כגון: בקרת שיוט אדפטיבית (ACC), התראת תנועה חוצה אחורית (RCTA) ואזהרת התנגשות קדמית (FCW), המכסות תרחישי נהיגה בכל מזג אוויר כדי לבנות מעגל הגנה בטיחותי ואינטליגנטי לנהגים. בשימוש יומיומי ברכב, האתגר הגדול ביותר הוא נסיעה לאחור, תמיד יהיו שטחים שלא ניתן לראות במראה האחורית, וכאן מערכת ה-RCTA מסייעת. כאשר TIGGO 8 PRO נוסע לאחור, מערכת RCTA יכולה לסייע לנהג לזהות את האזור מאחורי הרכב משני הצדדים, ולעדכן את הנהג האם ישנם רכבים/הולכי רגל שעוברים מאחור וכמו כן מכשולים בשטחים המתים של המראה האחורית. ברגע שיש סכנת התנגשות, מערכת RCTA תשמיע צליל אזעקה, בעוד שסמל ההתראה של BMS ישלח גם אזהרה לנהגים.

בטיחות 360 מעלות

בנוסף, השטחים המתים של המראה האחורית מהווים לעיתים קרובות סכנה בטיחותית בעת החלפת נתיב בתנועה. במיוחד בכביש המהיר, אם הנהג אינו מסוגל לראות שקיים רכב בנתיב האחורי הימני ויחליט לבצע מהלך, יתרחש אסון תוך אלפית השנייה. הודות למערכת הזיהוי בשטחים המתים (BSD) TIGGO 8 PRO יכול למנוע סכנות כאלה. באמצעות חיישני רדאר, ה-BSD מאתר את השטח המת במבט האחורי של הרכב. כאשר החיישן מזהה שעצם מתקרב, יוצג אות של אור במראה בצד המתאים על מנת להתריע על הסכנה, גם אם הרכבים והעצמים שמתקרבים טרם נצפו ע”י הנהג. כמו כן, סכנה פוטנציאלית אחרת של רכבים ועצמים נסתרים מתרחשת גם בעת פתיחת הדלת במצב חניה, מה שעלול לגרום לתאונת דרכים אם לא תיזהרו. TIGGO 8 PRO מצויד במערכת התרעה על פתיחת דלת (DOW), המאפשרת לרדאר האחורי לאתר את המטרה הנעה בצד האחורי של השטחים המתים של הרכב בזמן אמת כאשר הדלת נפתחת במצב חניה, וכאשר זוהה כי קיימת סכנת התנגשות עקב פתיחת הדלת. האזהרה תינתן באמצעות אות אור מהמראה האחורית.

TSR traffic sign recognition

נסיעה ממושכת בכביש המהיר תגרום באופן בלתי נמנע לעייפות והסחות דעת. עם פונקציית בקרת שיוט אדפטיבית (ACC), ברכבי צ’רי TIGGO 8 PRO הנהג יכול לשלוט ברכב כדי לעקוב אוטומטית אחר המכונית מלפנים, להאיץ ולעצור. המערכת גם יכולה לסייע לנהג לשלוט ברכב כדי להישאר בנתיב הנוכחי על ידי שיתוף פעולה עם פונקציית סטייה מנתיב (LDW) ופונקציית סיוע לשמירה על נתיב (LKA). יש לציין כי פונקציית ה-ACC המצוידת ב-TIGGO 8 PRO זמינה בטווח המהירות של 0-180 קמ”ש, בעוד שעוזרת הפקקים (TJA) פועלת בטווח המהירות הנמוכה ופונקציית השיוט המשולבת (ICA) בטווח הגבוה. בהחלט יש צורך להזכיר את פונקציית התראת התנגשות אחורית (RCW). כאשר אתה נוסע במהירות נמוכה או מאט כדי להמתין לרמזור האדום, במקרה שרכב מאחוריך נוסע במהירות, TIGGO 8 PRO יכול לבצע במהירות תגובות הגנה פסיביות, כגון אזהרת חגורות בטיחות מוקדמת, כדי להפחית את הסכנה לפני התרחשות התאונה מאחור. חוץ מזה, ההתחשבות שמביאה הטכנולוגיה החכמה באה לידי ביטוי גם במידע על הגבלת המהירות החכמה (ISLI) ופונקציית בקרת הפנסים החכמה (IHC) של TIGGO 8 PRO. כאשר הפונקציה הראשונה מזהה שהמהירות הנוכחית חורגת מהמהירות המותרת של קטע הכביש, היא תשמיע אזעקה, ובקרת הפנסים אחראית על הדלקה אוטומטית של הפנסים ותחליף בין אור גבוה לאור נמוך לפי האור החיצוני, זה נוח במיוחד כשנוסעים בלילה או עוברים במנהרה. בנוסף, השימוש המדעי והסביר באורות לא רק יבטיח את הבטיחות של האדם עצמו אלא גם יפחית את סכנות הבטיחות בנתיב הנגדי.
עם עד 12 פונקציות חכמות הקיימות ב ADAS, TIGGO 8 PRO מכסה תרחישים מרכזיים של נהיגה יומיומית, ובאמת משיגה את ההגנה על בטיחות הנהגים עם טכנולוגיה חכמה. כמו כן, הטכנולוגיות החדישות והנוחות הללו יאפשרו ליותר אנשים לחוות את הכיף שבנהיגה.

    לתיאום פגישה ע״י נציג

    קיבלנו את פנייתך. נחזור אליך בקרוב :)
    קיבלנו את הפנייה כבר יוצרים קשר :)