טיגו 8 פרו - tiggo 8 pro - צ'רי רכב 7 מקומות

10.05.2023

צ’רי טיגו 8 פרו – רכב 7 מקומות נוח ונגיש

מכונית הדגל בהיצע המקומי של צ’רי היא לא אחרת מאשר הטיגו 8 פרו. מדובר ב-SUV גדול ממדים, המשתרע על פני כ-472 ס”מ ארוכים, במטרה לאכלס בנוחות 7 נוסעים ב-3 שורות מושבים. זהו רכב 7 מקומות שתוכנן על מנת להוות כלי תחבורה שימושי, פונקציונלי ונגיש. הוא מצליח לעשות זאת על ידי תא נוסעים שהוא לא רק מודרני ודיגיטלי אלא גם נוח ומרווח, יחד עם שפע של אבזור וטכנולוגיה מתקדמת, המתבטאת בין היתר ברמת בטיחות אקטיבית גבוהה. כך שהתוצר הסופי שהתקבל במחלקת התכנון והפיתוח של צ’רי הוא בן לוייה פרקטי לחיי היום-יום, הן לבעלי משפחות והן לכאלה המחפשים רכב בעל חלל פנים גדול לטובת שימושים אחרים.

רכב 7 מקומות עם תא נוסעים מרווח ומזמין

הפרטים הקטנים מגלים מדוע הטיגו 8 פרו מייצר חווית נסיעה נוחה ומזמינה לשוהים בו. כבר בכניסה לתא הנוסעים ניתן לזהות איכות גימור והרכבה גבוהה, מושבים תומכים ומפנקים, וגם תנוחת ישיבה גבוהה ושלטת. כשעוברים לשורת המושבים השנייה, מוצאים רצפה שטוחה כמעט לחלוטין, עובדה התורמת לשיפור מרחב הרגליים (בעיקר לאלו של הנוסע האמצעי). בנוסף, שורה זו נהנית מאפשרות הטיה של גב המושבים, והיא גם ניתנת להזזה על גבי מסילה – דבר המאפשר את הגדלת המרווח לרגלי הנוסעים בשורה השלישית. יתרה מזאת, שתי שורות המושבים האחוריות נהנות מפתחי מיזוג, כאשר לזו השלישית אף שליטה נפרדת על עוצמת המזגן (שמירה על שלום בית זה חשוב!). כמו כן, ברחבי התא פזורים תאי אחסון, מחזיקי כוסות, שקעי USB ותאורה אישית. שימושי בהחלט.

באופן כללי, הקבינה מציעה מרווח טוב ומשדרת ניחוח יוקרתי, הודות לשילובם של חומרים איכותיים ונעימים למגע, אבזור עשיר וטכנולוגיה עכשווית. כך שבמובנים רבים, רכב 7 המקומות של צ’רי הסינית לא רק מפתיע לטובה, אלא גם אינו נופל ברמתו מהתוצרת היפנית, הקוריאנית או האירופאית המקבילה.

רכב 7 מקומות נוח ונגיש עם אבזור פנימי נגיש – טיגו 8 פרו

הטיגו 8 פרו מגיע לארץ ברמת הגימור הגבוהה NOBLE, הנהנית מרשימת ציוד תקני מקיפה וארוכה במיוחד. גרסה זו כוללת פריטי נוחות רבים, בין השאר ניתן למצוא בה מערכת מולטימדיה עם מסך מגע בגודל 12.3″ (המאפשרת שיקוף של הטלפון הנייד), לוח מחוונים דיגיטלי, בקרת אקלים מפוצלת, גג שמש פנורמי, מושבי עור (טבעוני), כיוונון חשמלי למושב הנהג והנוסע, מפתח חכם והנעה מרחוק – וזה לא הכל. לצד כל אלה, יש כסטנדרט גם מצלמות היקפיות, משטח טעינה אלחוטי, דלת תא מטען חשמלית, חימום ואוורור למושבים הקדמיים, תפעול קולי של מערכת המולטימדיה ועוד.

תיבת ההילוכים של טיגו 8 פרו - רכב 7 מקומות

מבט פנימי לתוך טיגו 8 פרו – רכב 7 מקומות

עיצוב חיצוני אתלטי ודינמי לרכב 7 מקומות

מעצביו של הטיגו 8 פרו הצליחו להקנות לו מראה חיצוני אתלטי ודינמי ביחס לגודלו, על האף העובדה שהוא ארוך בכ-20 ס”מ מהאח הקטן יותר במשפחת הדגמים של צ’רי – הטיגו 7 פרו, לו 5 מושבים בלבד, ובסיס גלגלים הקצר ב-4 ס”מ לא מבוטלים. בחלקו הקדמי של הטיגו 8 פרו בולטת בנוכחותה שבכה גדולה ואגרסיבית, דמוית רשת יהלומים, הקרויה Galaxy Sunshine בלשון היצרנית. במבט מהצד ניתן להבחין בצללית המתהדרת בקווי מותניים מודגשים ובתי גלגלים תפוחים, המשכנים תחתיהם חישוקי סגסוגת נאים בקוטר 18″. המראה השרירי ממשיך גם בחלקו האחורי של המרכב, עם פגוש מעוצב ושני פתחי יציאה למפלט. השילוב של כל האלמנטים העיצוביים הללו, משווה לרכב 7 המקומות של צ’רי הופעה קשוחה ונוכחות מוצקה, כיאה למעמדו כ-SUV הגדול בהיצע המקומי של ענקית הרכב הסינית.

אילו חבילות בטיחות ותכונות בטיחות מתקדמות כלולות ברכבים של 7 מקומות?

גם לנושא הבטיחות ניתנה תשומת לב רבה על ידי מהנדסי החברה, כך שלרכב הפנאי המגודל של צ’רי יש הרבה להציע בתחום זה, והוא מצויד במגוון רחב של מערכות עזר לשמירה על בטיחות הנוסעים ולמניעת תאונות. היצע מערכות הבטיחות המתקדמות כולל כסטנדרט מערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ורכב דו-גלגלי, בקרה אקטיבית לתיקון סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית עם מערכת עזר לזחילה בפקקים (פריט חשוב במחוזותינו). כמו כן, לטיגו 8 פרו יש 6 כריות אוויר, עמעום אורות אוטומטי, ניטור שטחים מתים ומערכת התראה על תנועה מאחור ומעבר של רכב חולף בפתיחת דלת.

מרחב ונוחות ללא תחרות: הרם את הנסיעה שלך עם רכב 7 מקומות

תא המטען מציע חלל אחסון בנפח של 193 ליטרים כאשר כל שורות המושבים בשימוש, והוא גדל בצורה משמעותית למדי ככל שמקפלים את כסאות הנוסעים. הודות למבנה היעיל שלו, הכולל מפתן רחב ידיים ורצפה שטוחה (מתחתיה ניתן למצוא גלגל חלופי), התא עצמו מרווח ונוח לשימוש. גם דלת תא המטען החשמלית מסייעת לכך, תוך שהיא מקלה על פעולות טעינה ופריקה של ציוד.

אילו יכולות נהיגה מתקדמות כלולות ברכבי 7 מקומות?

בחלקו הקדמי של הטיגו 8 פרו מותקנת יחידת הנעה מודרנית ובשרנית המספקת רמת ביצועים נאה למדי ביחס לקטגוריה. מדובר על מנוע טורבו בנזין בנפח 1.6 ליטר אשר מפיק 186 כוחות סוס ו-28 קג”מ. הוא משודך לתיבת אוטומטית כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים. השילוב ביניהם מתורגם בפועל להאצה מ-0 ל-100 קמ”ש ב-9.1 שניות בלבד – נתון מכובד בהחלט כשלוקחים בחשבון את גודלו של הרכב.

אילו יתרונות יש לרכבים עם 7 מקומות בהשוואה לרכבים קטנים יותר?

 • קיבולת ישיבה גדולה יותר – בזכות האפשרות להכיל שבעה נוסעים מבוגרים, רכב 7 מקומות מתאים במיוחד למשפחות גדולות או לנהגים שפעמים רבות מסיעים כמות גבוהה של נוסעים, בין אם לטיולים או מטרות אחרות.
 • שטח רב לאחסון – תא המטען מציע מקום אחסון בשפע, במיוחד כאשר המושבים האחוריים מקופלים. כמו כן, רכב 7 מקומות מתוכנן היטב מכיל עוד שלל תאי ואזורי אחסון לנוחות מוגברת.
 • נוח לנסיעות ארוכות – בניגוד לרכב קטן וצפוף, רכב 7 מקומות מספק חוויה נעימה גם בשהיות ארוחות במיוחד, הודות למרווח רב לרגליים ובכלל.
 • תנוחת נהיגה גבוהה יותר – רכב גדול מציע תצפית טובה יותר על הכביש, מה שמשפר את חווית הנהיגה והן את ביטחונם ואת בטיחותם של הנהגים.

האם רכבי 7 מקומות מתאימים במיוחד למשפחות גדולות או לשימוש עסקי?

רכבי 7 מקומות יכולים להתאים בצורה נהדרת לשני השימושים, גם אם הם נשמעים מאוד שונים זה מזה. מצד אחד, הם מתאימים למשפחות גדולות – חללי הפנים המרווחים שלהם מבטיחים שלבני ובנות המשפחה יהיה מספיק מקום, לא רק לישיבה, אלא גם למטען.

עבור עסקים, במיוחד כאלה שפועלים בענפי התחבורה והתיירות, רכבי 7 מקומות מספקים מקום רב ללקוחות או לעובדים, משפרים את הנוחות במהלך הנסיעה ומקרינים מקצועיות.

הרבגוניות והפרקטיות של רכבים אלה הופכים אותם לבחירה מצוינת לשימוש אישי ומקצועי כאחד.

לסיכומו של דבר,

הטיגו 8 פרו של צ’רי הוא SUV גדול עם 7 מקומות ישיבה, המשלב בצורה ראויה בין הופעה חיצונית נאה, תא נוסעים עשיר מאוד באבזור ונעים לשהייה, חלל פנימי מרווח, שלל מערכות בטיחות מתקדמות וביצועים טובים. מחירו האטרקטיבי בהשוואה לרכבי פנאי מקבילים בעלי ממדים דומים ו-3 שורות מושבים, לצד העובדה שהוא נהנה מאחריות יצרן לתקופה של 5 שנים, הופכים אותו לחבילה קורצת ושימושית עבור המשפחה המורחבת.

ולראייה, גם הקהל הישראלי כבר מצביע ברגליים (או בארנק) – הטיגו 8 פרו אומנם הגיע למחוזותינו רק בסוף שנת 2022, אך הוא רכב 7 המקומות הנמכר ביותר בישראל ברבעון הראשון של שנת 2023 (עם קרוב ל-3,000 מסירות בתקופה הזו לפי דוח איגוד יבואני הרכב).

שאלות ותשובות:

איך לבחור רכב 7 מקומות?
בעת בחירת מכונית בעלת 7 מושבים, שקלו את הגורמים הבאים:

 • מרחב ונוחות – שאפו לרכב עם חלל פנימי מרווח, ארגונומי ונוח עבור הנהג וכל הנוסעים האחרים.
 • יעילות דלק – כלי רכב גדולים יותר נוטים לצרוך יותר דלק, אז העריכו את צריכת הדלק לפני רכישה.
 • תכונות בטיחות – חפשו רכב עם תכונות בטיחות מתקדמות.
 • תקציב וערך מכירה חוזרת – קחו בחשבון את התקציב שלכם ואת ערך המכירה החוזרת של הרכב.
 • אמינות המותג והדגם – ערכו מחקר על לגבי היצרן והרכב עצמו.

מהי עלות אחזקת רכב 7 מקומות לעומת רכב משפחתי רגיל?
עלות התחזוקה של רכב בעל 7 מקומות עשויה להיות גבוהה מזו של רכב משפחתי קטן יותר. זה נובע מכמה גורמים:

 • צריכת דלק גבוהה יותר
 • חלקים יקרים יותר
 • עלויות תיקונים וטיפולים

עם זאת, העלויות משתנות בהתאם ליצרן, הדגם והשימוש ברכב.

למי מתאים רכב 7 מקומות?
רכב 7 מקומות עשוי להתאים למספר סוגי בעלים:

 • משפחות גדולות
 • אנשים עסקים
 • חובבי טיולים
 • אנשים הזקוקים למרחב רב-תכליתי

  לתיאום פגישה ע״י נציג

  קיבלנו את פנייתך. נחזור אליך בקרוב :)
  קיבלנו את הפנייה כבר יוצרים קשר :)